Maszyny i komponenty do własnej produkcji gadżetów

Oferujemy breloki, magnesy, ramki, które umożliwiają własną produkcję małych ilości gadżetów reklamowych.

Jak to działa? Super prosto. Kupujesz puste breloki, magnesy czy linijki, drukujesz papierowe wkładki z reklamą i ręcznie montujesz je w 5 sekund. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznych drogich maszyn, nie musisz zamawiać wielkich ilości.

Jeśli jesteś fotografem robiącym zdjęcia okolicznościowe, masz punkt ksero, sprzedajesz pamiątki regionalne – te produkty są idealne dla Ciebie.

Wszystkiej nasze artykuły produkowane są tylko w Europie, zgodnie z przepisami obowiązującymi w UE.

Oferujemy breloki akrylowe z papierową wkładką , którą można montować samodzielnie. Do popularnych od lat modeli okrągłych i prostokątnych dołączyły ostatnio także breloki kształtowe, np. koszulka, domek, czy też serce.

Oprócz tego w ofercie posiadamy breloki metalowe w różnych konfiguracjach i kształtach. Z nich na plan pierwszy wysuwają się te z odczepianym żetonem do sklepowych wózków.

Tegoroczną nowością są natomiast maszyny do własnej produkcji magnesów zawijanych, przypinek, czy pinów. Dzięki nim zrobisz na miejscu własne produkty. To idealne rozwiązanie, gdy organizujesz eventy, festyny, konferencje, zawody i szukasz nowych atrakcji lub jeśli sprzedajesz pamiątki i chcesz stać się niezależny od swoich dostawców.

Aby ułatwić wybór stworzyliśmy zestawy startowe , które pozwolą Ci w łatwy sposób rozpocząć własną produkcję.

Oficjalny dystrybutor firmy