Niestandardowe produkty z Twoją reklamą

Zabrakło Ci czasu na poranną kawę w domu? Chcesz ją wziąć ze sobą na drogę?
Chcesz być eko i nie kupować wody w plastikowych butelkach jednorazowych?
Lubisz dobrej jakości produkt z ciekawym designem?

Jeśli tak, nasze kubki, bidony oraz inne niestandardowe gadżety są stworzone wprost dla Ciebie!

Proponujemy unikatowe - pod względem ceny i jakości - produkty. Produkujemy i dystrybuujemy je w Polsce zaopatrując się tylko u europejskich producentów, głównie z Anglii i ze Szwecji.

Nasze bestsellerowe brytyjskie kubki termiczne Americano oferujemy w zróżnicowanym wyborze modeli, kolorów i dodatków. Na szczególną uwagę zasługuje wersja Brite, która daje możliwość druku na całym kubku w pełnym kolorze. Dodatkowo wszystkie kubki przystosowane są do mycia w zmywarkach i podgrzewania w mikrofalówkach! Oprócz tego do naszej oferty dołączyły ostatnio prosto ze Skandynawii równie funkcjonalne kubki termiczne Java Go, które także spełniają wszystkie normy wymagane przepisami UE.

Jeśli chodzi o bidony to w naszym asortymencie znaleźć można przede wszystkim wyróżniające się świetną jakością butelki z brytyjskiej serii H2O Active: Tempo, Base, Pulse i Bop, które dają duże możliwości nadruku reklamy. Do tego dochodzi również bidon Tritan, który jest odporny na działanie temperatury i przystosowany jest do mycia w zmywarkach. Dodatkowo do każdego z nich można dobrać chociażby koszyczek na owoce, czy też kulkę do shakera, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi.

Tegorocznym hitem są zaś butelki termiczne, które jako jedni z nielicznych na świecie znakujemy w pełnym kolorze na całej powierzchni. Butelki te wykonane są ze stali nierdzewnej i trzymają ciepło napoju 12h, a zimno nawet przez 24h.

Oferujemy też kubki wykonane z tworzywa akrylowego, chociażby te do złudzenia przypominające kubki ceramiczne (nie do stłuczenia) - kubki Classic oraz podkładki pod napoje, które wykonane są w opatentowanej na cały świat technologii Brite Mat.

Oprócz tego w naszym bogatym asortymencie wyróżnić można również takie gadżety jak: odblaskowe szprychówki, układanki z nadrukiem full kolor, linijki kształtowe, czy też długopisy 360 Print, gdzie także mamy możliwość nadruku grafiki w pełnym kolorze.

Tak szeroka gama unikatowych produktów sprawia, że każdy z Was na pewno znajdzie coś, co będzie znakomitym nośnikiem reklamy Waszej działalności!