Do napojów

Zabrakło czasu na poranną kawę w domu? Chcesz ją wziąć ze sobą na drogę?
Chcesz być eko i nie kupować wody w plastikowych butelkach jednorazowych?
Lubisz dobrej jakości produkt z ciekawym dizajnem?

Jeśli tak, nasze kubki i bidony są stworzone wprost dla ciebie!

"Do napojów" jest kolejną kategorią, w której oferujemy unikatowe - pod względem ceny i jakości - produkty. Dystrybuujemy je w Polsce zaopatrując się tylko u europejskich producentów, głównie z Anglii i ze Szwecji.

Nasze bestsellerowe brytyjskie kubki termiczne Americano oferujemy w zróżnicowanym wyborze modeli, kolorów i dodatków. Na szczególną uwagę zasługuje wersja Brite, która daje możliwość druku na całym kubku w pełnym kolorze. Dodatkowo wszystkie kubki przystosowane są do mycia w zmywarkach i podgrzewania w mikrofalówkach! Oprócz tego do naszej oferty dołączyły ostatnio prosto ze Skandynawii równie funkcjonalne kubki termiczne Java Go, które także spełniają wszystkie normy wymagane przepisami UE.

Jeśli chodzi o bidony to w naszym asortymencie znaleźć można przede wszystkim wyróżniające się świetną jakością butelki z brytyjskiej serii H2O Active: Tempo, Base, Pulse i Bop, które dają duże możliwości nadruku reklamy.

Bidony z serii H2O są inne niż większość bidonów na rynku. Oto 6 cech, które odróżnia je od konkurentów:
- półprzeźroczyste tworzywo o wielu odcieniach
- 5 modeli w rożnych kształtach i pojemnościach
- 3 możliwe rodzaje zakrętek
- bogata kolorystka zakrętek
- wysokiej jakości nadruk
- możliwość dodania koszyczka na owoce czy kulki do shakera

Do tego dochodzi również bidon Tritan, który jest odporny na działanie temperatury i przystosowany jest do mycia w zmywarkach. Dodatkowo do każdego z nich można dobrać chociażby koszyczek na owoce, czy też kulkę do shakera, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi.

Oferujemy też kubki wykonane z tworzywa akrylowego, chociażby te do złudzenia przypominające kubki ceramiczne (nie do stłuczenia) - kubek Classic oraz podkładki pod napoje, które wykonane są w opatentowanej na cały świat technologii Brite Mat.