Biurowe

W kolekcji tej znajdziecie długopisy, podkładki pod mysz, notesy, kubki czy inne przedmioty używane na co dzień w biurze.

Jeśli na stronie nie widać szukanego przez was produktu zapytajcie. Mamy więcej niż pokazujemy 🙂

Motoryzacyjne

Tu znajdziecie gadżety związane z motoryzacją, czyli przydatne do używania w samochodzie jak kubki na drogę, skrobaczki do szyb, breloki. 

Sportowe

Na trening, na rower, w góry czy nad jezioro. Ta kategoria obejmuje przydatne produkty we wszelakiej aktywności fizycznej. 

Znajdziecie tu przede wszystkim bidony ale też czapki, kominy, akcesoria rowerowe. 

Szkolne

Dzieci to częsty  i wdzięczny odbiorca artykułów czy kampanii reklamowych. W tym dziale prezentujemy produkty specjalnie z myślą o nich, przydatne w domu i szkole. 

Świąteczne

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą naszych uroczych Pomponiaków przygotowanych specjalnie z myślą o świętach Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. 

Dla punktów foto

Oferujemy przede wszystkim breloki i magnesy, które umożliwiają własną produkcję małych ilości gadżetów reklamowych.
Jak to działa? Super prosto. Kupujesz puste breloki, magnesy czy linijki, drukujesz papierowe wkładki z reklamą i ręcznie montujesz je w 5 sekund. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznych maszyn, nie musisz zamawiać wielkich ilości.

Jeśli jesteś fotografem robiącym zdjęcia okolicznościowe, masz punkt ksero, sprzedajesz pamiątki regionalne – te produkty są idealne dla ciebie.

Dla sprzedawców pamiątek

Proponujemy rozwiązania pozwalające samodzielnie produkować pamiątki regionalne w małych nakładach. Są to zarówno magnesy, breloki i linijki do samodzielnego montażu wkładki  (obrazka). Szczególną popularnością cieszą się magnesy. 

Nowością jest zestaw prasy, sztancy i komponentów pozwalający na samodzielną produkcję magnesów zawijanych. 

Polecamy również kubki, bidony czy linijki (popularne produkty na rynku reklamowym). Umożliwiają one nadruk wysokiej jakości dowolnej grafiki. Serie wykonujemy już od 240 szt.