Breloki

Oferujemy przede wszystkim breloki i magnesy, które umożliwiają własną produkcję małych ilości gadżetów reklamowych.
Jak to działa? Super prosto. Kupujesz puste breloki, magnesy czy linijki, drukujesz papierowe wkładki z reklamą i ręcznie montujesz je w 5 sekund. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznych maszyn, nie musisz zamawiać wielkich ilości.

Jeśli jesteś fotografem robiącym zdjęcia okolicznościowe, masz punkt ksero, sprzedajesz pamiątki regionalne – te produkty są idealne dla ciebie.

Nasze breloki produkowane są tylko w Europie, zgodnie z przepisami obowiązującymi w UE, co powoduje, że są one bezpieczne dla potencjalnego odbiorcy.

Oferujemy breloki akrylowe z papierową wkładką full kolor, którą można montować samodzielnie. Do popularnych od lat modeli okrągłych i prostokątnych dołączyły ostatnio także breloki kształtowe, np. koszulka, domek, czy też serce.

Oprócz tego w ofercie posiadamy breloki metalowe w różnych konfiguracjach i kształtach. Z nich na plan pierwszy wysuwają się te z odczepianym żetonem do sklepowych wózków.

Dystrybuujemy również elastyczne i niezwykle funkcjonalne pętelkowe breloki Adloop, które przy normalnym użytkowaniu wytrzymają z Państwa reklamą przez dobrych kilkanaście lat.